نحوه درج آگهی در کوکو

چگونه در کمتر از یک دقیقه آگهی خود را درج کنید و در معرض دید دیگران قرار دهید و به سادگی بفروشید:

برای درج رایگان آگهی در کوکو تنها کافیست روی گزینه قرمز رنگ « ارسال آگهی رایگان» واقع در بالا سمت چپ تمام صفحات، کلیک نمایید.  که در زیر مراحل آن ذکر شده است:

 

مرحله اول – انتخاب گروهبندی : گروهبندی، شامل طیف وسیعی از گروه ها می باشد از لوازم الکترونیکی گرفته تا استخدام را در برمیگیرد.پس از انتخاب گروه مورد نظر می بایست زیر گروه  را نیز انتخاب نمایید.

 

مرحله دوم- عنوان آگهی : کادر اول با نام عنوان آگهی می باشد. در این قسمت می بایست خلاصه ای از آگهی (بیشتر از 10 حرف) بنویسید. به عنوان مثال: ایفون 6 64گیگ

 

مرحله سوم- قیمت محصول : عنوان کادر دوم قیمت است شما باید در این قسمت قیمت کالای خود را وارد نمایید.

 

مرحله چهارم- شهر و محله : در این قسمت شما باید شهر و محله خود را مشخص کنید.

 

مرحله پنجم- امکانات : در این بخش شما باید امکانات مربوط به آگهی خود را انتخاب نمایید مثال : برای ملک شما میتوانید تعداد اتاق ، شفاژ ، کابینت و …. را انتخاب نمایید.

 

مرحله ششم- شبکه های اجتماعی: اگر مایل باشید میتوانید آدرس شبکه های اجتماعی خود را وارد کنید این بخش به جذب مشتری برای محصولات دیگر شما کمک شایانی خواهد کرد.

 

مرحله هفتم- عکس: برای فروش بهتر محصول خود بهتر است چند عکس از کالای خود را بارگزاری کنید.

 

مرحله هشتم- توضیحات: در این بخش شما میتوانید توضیحات تکمیلی در مورد آگهی خود را درج نمایید.

 

مرحله نهم- آگهی ویژه: در پایین صفحه شما میتوانید آگهی خود را ویژه کنید تا در صفحه اول قرار گیرد و از امکانات ویژه برخوردار شوید.

 

مرحله دهم- پیشنمایش آگهی: پس از اینکه بر روی دکمه ادامه دهید کلیک کنید. شما وارد صفحه پیشنمایش می شوید و میتوانید اطلاعاتی را که وارد کردید مشاهده نمایید.

 

مرحله یازدهم- تایید شماره همراه: در این مرحله یک پیامک حاوی کد فعالسازی برای شما پیامک می شود. کد فعالسازی را وارد نمایید. تا آگهی شما با موفقیت ثبت شود.